Telefon : 02124743508
-
0545 4934186

Sarıyer ofis temizliği

Sarıyer boş ofis temizliği, Sarıyer ofis camlarının silinmesi, Sarıyer ofis inşaat temizliği, Sarıyer ofis temizliği, Sarıyer ofis temizliği için şirket, Sarıyer ofis temizliği yapan şirket, Sarıyer ofis temizlik şirketi,


Sarıyer ofis temizliği;

Sarıyer ofis temizliği müşteri ve ziyaretçilerinize temiz iş ortamı sunmak için gerekli olabildiği gibi, çalışanlarınızın ferah bir mekanda çalışarak moral olarak daha üretici olmaları açısından önemlidir. Kuzey temizlik ofis temizliği hakkında İstanbul’da hizmet veren öncü şirketler arasında rekabetçi konumunu kaybetmeden iş hayatına devam etmektedir. Ofis temizlik şirketi olarak iş hayatının getirdiği günlük koşturmaların içerisinden temizlik işlemi sıkıntısından sizi kurtararak çalışanlarınızın ve sizin kendi işinize adapte olması için gerekli zemini hazırlar. Ofis temizlik şirketleri, şirketiniz veya binanız için günlük, haftalık ve aylık temizlik hizmeti ihtiyacı konusunda sektörünüze ve işinize özel uyarlanmış temizleme programı uygulamaları önerir ve yerine getirir.

Sarıyer Ofis temizlikleri hakkında bilgi ve fiyatlandırma almak için bize ulaşmanız ve ofisinin yeri, durumu, metrekaresi hakkında kısa bilgi vermeniz yeterlidir. Ortalama 500 metrekareye kadar olan alanlar için telefon / Gsm ve mail yolu ile fiyatlandırma ve bilgi verilebilir.Bu metrekareden büyük alanlar için ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Sarıyer Ofis Temizliği İşlem Basamakları:

En yaygın kullanılan temizlik programı genelde aşağıdaki gibidir, ancak bu hizmetler dışında acil müdahale gerektiren su baskını, yangın sonrası, inşaat sonu vb. gibi durumlar için farklı temizlik hizmeti uygulanabilir.
•Tüm çöp kovalarının boşaltılması ve çöplerin toplanması,
•Pencere doğramaları ve Camların silinmesi
•Duvarların leke ve örümcek ağı kontrolünden geçirilmesi
•Tüm duvarların tozunun alınması, mümkünse nemli siliminin yapılması,
•Ofis ve büro içerisinde bulunan dolap, masa, sandalye vb eşyaların silinmesi,
•Tüm ofis malzemelerinin tozunun alınması,
•Kapı, petek, priz ve süpürgeliklerin silinmesi,
•Zemin kaplamasının durumuna göre temizlik işleminin yerine getirilmesi (Halı, parke, seramik vb)
•Mutfak, yemekhane vb. alanların temizliği,
•Tuvaletlerin temizliği ve dezenfeksiyon
•Merdiven ve asansör temizliği
•Giriş, resepsiyon alanı ve fuaye temizlikleri
•Tüm zeminlerin türüne göre paspas, mop veya vakum yöntemi ile süpürülüp silinmesi veya endüstriyel tip zemin yıkama makinesi ile yıkanması.

Kuzey Ofis temizlik şirketi olarak bizler, müşterilerimizin temizlik konusunda endişelerini anlayarak, ofis veya tesis içerisinde güvenlik zaafiyetlerine imkan vermeden profesyonel temizlik hizmeti sağlamak için gayretle çalışıyoruz.

OFİS TEMİZLİĞİ İÇİN KULLANILAN DETERJANLAR, KİMYASALLAR, EKİPMANLAR:
Kimyasal, Deterjanlar, Dezenfektanlar: Kullanılan tüm ürünler Çevre ve doğa dostu (doğada 100% çözülebilen) reaktifler, inşaat sonrası tüm yüzey ve alanlar için özellikle üretilmiş ürünlerdir. Bütün kimyasal ve deterjanlar sertifikalı olup, talebiniz dahilinde “(MSDS) – (Material Safety Data Sheets) Ürün güvenlik ve bilgi formu” tarafınıza gönderilir.
Ekipmanlar: Endüstriyel tip zemin yıkama makinesi (dairelere gönderilmemektedir), Islak kuru vakum ve aparaları, elektrikli süpürge, (gerekli ise) basınçlı yıkama, her daire için ayrı yeni bezler ve mop püskülleri, cam temizliği için cam silim takımları, eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.

Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, üretim alanları, işyeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stand alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz.Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz. Sarıyer ofis temizliği

Sarıyer Ofis Temizlik şirketi hizmetlerimiz:
Sarıyer bölgesinde ofis temizliği
Sarıyer ev temizliği yapan şirketler
Sarıyer cam silimi firmaları
Sarıyer İnşaat temizliği şirketleri
Sarıyer Dış cephe temizliği
Sarıyer Ofis Binası temizliği
Cila uygulama
Sarıyer’deki fabrika ofislerinin temizlikleri
Tadilat sonrası ofis temizlik
Taşınma sonrası ofis temizleme
Taşınma öncesi ofis temizlikleri
Sarıyer’deki ofis temizliği yapan şirketler
Dıştan ofis cam temizlikleri
Sert zemin yıkama
Apartman temizleme
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
Fuar temizliği
Bina cam silme
Stand temizlik
Sarıyer ofis temizliği
Temizlik personeli istihdamı (Eleman temini)
Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik

Sarıyer ofis temizliği sayfasi hakkinda yorum yapabilirsiniz.

Yorum Yapın

Temizlik şirketleri, temizlik şirketi
Telefon : 02124743508
-
0545 4934186 SARIYER OFİS TEMİZLİĞİ, Sarıyer ofis temizlik şirketi, ofis